ZACHODNIOPOMORSKA OLIMPIADA KARATE DZIECI I MŁODZIEŻY WOLIN

Dnia: 24 kwietnia 2016

W dniu wczorajszym tj. 23 kwietnia 2016 roku, 33 osobowa reprezentacja Choszczeńskiego Klubu Karate, pod kierownictwem Sensei Mirosława Jędrowskiego wystartowała w Zachodniopomorskiej Olimpiadzie Karate Dzieci i Młodzieży w Wolinie.

_DSC0779

 Organizatorem zawodów był Woliński Klub Karate Kyokushin. Sędzią Głównym zawodów był Sensei Dariusz Bielski. Z naszego klubu sędziowali: Sensei Marta Jędrowska, Przemysław Grzeszata, Rajmund Kanabaj oraz Szymon Zarzecki. Najmłodsi zawodnicy walczyli w konkurencji graplling, natomiast starsi w kumite oraz kata.  

_DSC0783

Zawodnicy Choszczeńskiego Klubu Karate zdobyli: 15 złotych medali, 15 srebrnych medali i 9 brązowych medali.

_DSC0739

Najlepsze lokaty wśród dziewcząt zajęła Julia Matwiejko zdobywając złote medale w konkurencji kumite i grappling.

_DSC0749

Wśród chłopców najlepiej wypadł Igor Rowicki zdobywając dwa złote medale w konkurencji kumite i grappling oraz brązowy medal w konkurencji kata.

_DSC0487

Na szczególne uznanie zasługuje Jakub Jaroszewicz(9 lat), który w konkurencji grappling, pomimo przegranych walk wykazał się ogromnym „duchem walki”- godnym naśladowania.

_DSC0795

W drodze powrotnej, w dobrych nastrojach ,rodzice i dziadkowie gratulowali swoim pociechom.

_DSC0808Był również czas na relaks w znanej restauracji.

Poniżej przedstawiamy wyniki naszych zawodników.

DZIEWCZĘTA

Małgorzata Zylak (12 lat) 1 miejsce kumite

Anna Dżugałą (11 lat) 2 miejsce kumite

Julia Nowacka ( 11 lat) 1 miejsce kumite

Zofia Skubiak (11 lat) 3 miejsce kumite

Paulina Majchrzak (9 lat) 2 miejsce grappling

Julia Matwiejko (9 lat) 1 miejsce kumite, 1 miejsce grappling

Nina Gałwa (8 lat) 3 miejsce kumite, 3 miejsce grappling

Gabriela Grejć ( lat) 1 miejsce kumite

Roksana Duplak (10 lat)-bez podium

Agata Szuba(9 lat)-bez podium

 CHŁOPCY

Adam Bulicz ( 15 lat) 1 miejsce kata

Filip Bryzek (14 lat) 2 miejsce kata, 3 miejsce kumite

Krystian Modliński ( 13lat) 3 miejsce kata, 2 miejsce kumite

Ireneusz Szuba ( 11 lat) 3 miejsce kumite

Kacper Kwiatkowski (10 lat) 1 miejsce kumite

Mateusz Józefowicz (10 lat) 1 miejsce kata, 2 miejsce kumite

Szymon Tomczyk (10 lat) 2 miejsce kumite

Sergiusz Wachowicz (10 lat) 2 miejsce kata

Jakub Śliwa (10 lat) 2 miejsce kumite

Aleksander Kanabaj ( 9 lat) 1 miejsce kata

Bartosz Kowalik (9 lat) 2 miejsce kumite, 2  miejsce grappling

Igor Bryzek (9 lat) 2 miejsce kata, 1 miejsce kumite

Marcel Kowalski (9 lat) 3 miejsce kumite, 2 miejsce grappling

Igor Rowicki (9 lat) 3 miejsce kata, 1 miejsce kumite, 1 miejsce grappling

Aleksander Garbicz (8 lat) 2 miejsce kata

Jeremi Szewczyk (8 lat) 2 miejsce kumite, 1 miejsce grappling

Dominik Grzeszata (8 lat) 3 miejsce kata

Szymon Świątek- Brzeziński (7lat) 1 miejsce kumite, 1 miejsce grappling

Szymon Cieślak (7 lat) 2 miejsce grappling

Jakub Jaroszewicz(9 lat)-bez podium

Marcin Kaczmarczyk ( 13 lat)-bez podium

Jakub Gerłowicz (10 lat)-bez podium

Wiktor Domański (7 lat)-bez podium

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

zdjęcia z zawodów w galerii:http://archiwum.karate.choszczno.biz/galeria_filmy/zdjecia/?album=2&gallery=58